...pronájem reklamních ploch, zřizování reklamních ploch na klíč

Kariéra

Hledáme nové tváře pro spolupráci v rámci celé ČR!

V následujících letech hodláme rozšířit naši nabídku reklamních ploch do všech regionů ČR a hledáme nové lidi kteří se do projektu aktivně zapojí. Jedná se o dlouhodobou externí spolupráci buď jako pravidelný přivýdělek při studiu / zaměstnání nebo popř. i možnost spolupráce na plný úvazek! Staňte se součástí nového projektu kde můžete ukázat co ve Vás je!

Ideální pro lidi kteří rádi jezdí autem a chtějí si pravidelně přivydělávat třeba i částky srovnatelné s výplatou z hlavního pracovního poměru. Nabízíme časovou flexibilitu, možnost si organizovat práci dle vlastních potřeb a velice štědrý systém odměn.

Akviziční referent

Fin. ohodnocení cca 5000 - 25.000Kč / měs. dle odvedené práce!

Pracovní náplň:

- vyhledávání nemovitostí vhodných k umístění reklamy
- zprostředkování kontaktu s majitelem nemovitosti, zpracovávání dat získaných v terénu
- vedení obchodní dokumentace, spolupráce a konzultace s akvizičním oddělením

Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem
- základní znalosti pc, komunikační schopnosti
- řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
- nadstandartní finanční ohodnocení, velice štědrý systém odměn
- časovou flexibilitu, možnost si práci organizovat podle sebe
- dlouhodobou spolupráci a férové jednání

V případě zájmu o spolupráci pošlete svůj životopis na akvizice@greenmedia.cz

nebo nás kontaktujte prostřednictvím facebookové stránky https://www.facebook.com/greenmedia.cz

Těšíme se na nové tváře! Tým www.greenmedia.cz