...pronájem reklamních ploch, zřizování reklamních ploch na klíč

Spolupracovat

Pro naše klienty neustále hledáme nové reklamní plochy v rámci celé ČR!Vlastníte nemovitost vhodnou k umístění reklamy? Nechte ji vydělávat!

Ať už se jedná o dům s dobře viditelnou štítovou stěnou na frekventovaném místě nebo pozemek vhodný k umístění billboardu, neváhejte nás kontaktovat!

Vypracujeme Vám konkrétní cenovou nabídku a v případě vzájemné dohody se o vše postaráme od A do Z! Jak to funguje? Je to jednoduché, postaráme se zkrátka o vše od A do Z za Vás! 


Pri spolupráci s námi se majitel nemovitosti:

- nemusí o nic starat
- nikomu nic neplatí
- pouze inkasuje pravidelný zisk! 

Veškeré náklady spojené s realizací, montáží a následným provozem reklamní plochy jsou hrazeny ze strany GreenMedia.cz

Zní to neuvěřitelně? Přesvěčte se sami, s námi nic neriskujete, můžete pouze získat! 


Pro nezávaznou cenovou nabídku pošlete na email akvizice@greenmedia.cz adresu Vaší nemovitosti, přibližnou velikost reklamní plochy a tel. kontakt pro snažší komunikaci. Obratem Vám zašleme cenovou nabídku a bližší informace o možnostech vzájemné spolupráce. Dobře umístěná reklama s líbivým designem nemovitosti na vzhledu neubere a majiteli generuje pravidelný zisk! 

Věříme že i Vás naše nabídka spolupráce zaujme a stanete se dalším ze stovek spokojených klientů, kterým jejich nemovitosti již díky nám generují pravidelný zisk z pronájmu reklamních prostor! Tým greenmedia.
Kontaktní formulář